Borås

Stefan Andersson

  • Kontor: 073-630 88 94
  • Mobil: 073-630 88 94

Mustafa Yakoubi

  • Kontor: 033 20 56 79
  • Mobil: 0703 13 56 74
  • Mustafa.Yakoubi@ikkab.se

Patrick Hansson

  • Kontor: 033 720 31 18
  • Mobil: 0739 86 18 54
  • Patrick.hansson@ikkab.se

Hans Berger

  • Kontor: 033 20 56 81
  • Mobil: 0703 13 21 16
  • hans.berger@ikkab.se

David Spasovski

  • Kontor: 033 20 56 73
  • Mobil: 0728 56 34 40
  • David.Spasovski@ikkab.se

Samuel Björnkvist

  • Kontor: 033 720 31 19
  • Mobil: 0703 73 99 79
  • Samuel.Bjornkvist@ikkab.se

Per Andreasson

  • Kontor: 033 720 31 16
  • Mobil: 0704 26 13 56
  • per.andreasson@ikkab.se

Alexander Ljungdahl

  • Kontor: 033 20 56 96
  • Mobil: 0704 26 13 36
  • alexander.ljungdahl@ikkab.se

Henrik Svenningsson

Affärsområdeschef för Infrastruktur och stf. Gruppchef infrastruktur Västerås, Köping & Avesta
  • Kontor: 033 720 31 17
  • Mobil: 0730 68 10 49
  • henrik.svenningsson@ikkab.se

Tobias Tessin

  • Kontor: 033 720 31 14
  • Mobil: 0704 26 13 62
  • Tobias.tessin@ikkab.se

Pär Kraft

  • Kontor: 033 720 31 15
  • Mobil: 0704 26 13 61
  • Par.kraft@ikkab.se

Emil Svensson

  • Kontor: 033 720 31 11
  • Mobil: 0704 26 13 57
  • emil.svensson@ikkab.se

Alexander Fransson

  • Kontor: 033 720 31 12
  • Mobil: 0704 26 13 58
  • alexander.fransson@ikkab.se

Emil Sandström

  • Kontor: 033-20 56 77
  • Mobil: 070-313 24 12
  • emil.sandstrom@ikkab.se

Ulrika Svahn

  • Kontor: 033-20 56 97
  • Mobil: 070-313 22 34
  • ulrika.svahn@ikkab.se

Filip Johansson

  • Kontor: 033-720 31 10
  • Mobil: 070-426 13 50
  • filip.johansson@ikkab.se

Patrick Andersson

  • Kontor: 033-20 56 88
  • Mobil: 070-313 28 03
  • patrick.andersson@ikkab.se

Johan Gustavsson

  • Kontor: 033-20 56 89
  • Mobil: 070-426 13 32
  • johan.gustavsson@ikkab.se

Fredrik Johannesson

  • Kontor: 033-20 56 70
  • Mobil: 070-313 85 43
  • fredrik.johannesson@ikkab.se

Lena Kristiansson

  • Kontor: 033-20 56 74
  • Mobil: 070-313 26 32
  • lena.kristiansson@ikkab.se

Tomas Johansson

  • Kontor: 033-20 56 75
  • Mobil: 070-313 26 48
  • tomas.johansson@ikkab.se

Ulf Andersson

  • Kontor: 033-20 56 98
  • Mobil: 070-817 51 48
  • ulf.andersson@ikkab.se

André Svennberg

  • Kontor: 033-20 56 95
  • Mobil: 070-426 13 41
  • andre.svennberg@ikkab.se

Calin Bahrim

  • Kontor: 033-20 56 86
  • Mobil: 070-313 82 90
  • calin.bahrim@ikkab.se

Nicklas Handfast

  • Kontor: 033-20 56 87
  • Mobil: 072-744 55 19
  • nicklas.handfast@ikkab.se

Tobias Bäck

  • Kontor:
  • Mobil: 076-347 72 23
  • tobias.back@ikkab.se

Erik Ristenfeldt

  • Kontor: 033-20 56 71
  • Mobil: 070-313 31 90
  • erik.ristenfeldt@ikkab.se

Lisa Teodorsson

  • Kontor: 033-20 56 76
  • Mobil: 070-313 02 96
  • lisa.teodorsson@ikkab.se

Göran Andersson

  • Kontor: 033-20 56 94
  • Mobil: 070-313 49 04
  • goran.andersson@ikkab.se

Mladen Milojkovic

  • Kontor: 033-20 56 80
  • Mobil: 070-313 88 66
  • mladen.milojkovic@ikkab.se

John Johansson

  • Kontor: 033-20 56 85
  • Mobil: 070-313 18 51
  • john.johansson@ikkab.se

Andreas Wiman

  • Kontor: 033-20 56 91
  • Mobil: 070-312 01 36
  • andreas.wiman@ikkab.se

Stefan Svahn

VD & Marknad
  • Kontor: 033 20 56 92
  • Mobil: 0703 13 24 26
  • stefan.svahn@ikkab.se

Magnus Nordgren

Administrationschef
  • Kontor: 033 20 56 82
  • Mobil: 0703 13 21 83
  • magnus.nordgren@ikkab.se

Patrik Carlén

IT & Kvalitet & Miljö
  • Kontor: 033 20 56 93
  • Mobil: 0703 13 64 76
  • patrik.carlen@ikkab.se

Fredrik Wiktorsson

Gruppchef Fastighet & Industri i Borås
  • Kontor: 033-20 56 78
  • Mobil: 0703-13 56 57
  • fredrik.wiktorsson@ikkab.se

Johanna Hellström

  • Kontor: 033-20 56 72
  • Mobil: 070-426 13 14
  • johanna.hellstrom@ikkab.se

Huvudkontor

Borås

  • Besök- och postadress:
  • Västerbrogatan 8
  • 503 30 Borås
  • Växel: 033 20 56 90
  • Fax: 033 20 56 99
  • info@ikkab.se

IKKAB
Organisationsnummer: 556713-7962

Etableringar

  • Göteborg
  • Besök- och postadress:
  • Kilsgatan 10
  • 411 04 Göteborg
  • Jönköping
  • Besök- och postadress:
  • Bultvägen 1
  • 553 02 Jönköping
  • Köping
  • Besök- och postadress:
  • Esplanaden 8
  • 731 30 Köping
  • Krylbo
  • Besök- och postadress:
  • Stationsgatan 8
  • 775 50 Krylbo
  • Stockholm
  • Besök- och postadress:
  • Hammarby Kajgata 12, 2tr
  • 120 30 Stockholm
  • Umeå
  • Besök- och postadress:
  • Storgatan 43
  • 903 26 Umeå
  • Uppsala
  • Besök- och postadress:
  • Kungsgatan 62, 2tr
  • 753 41 Uppsala
  • Västerås
  • Besök- och postadress:
  • Stansargränd 6
  • 721 30 Västerås
  • Växjö
  • Besök- och postadress:
  • Honnörsgatan 26
  • 352 36 Växjö

Lediga tjänster hos oss

Stationsprojektör

Vi söker dig som vill arbeta med stationsanläggningar för region- och stamnät, 10-400 kV. I arbetet ingår genomförande av förstudier, utredningar, kostnadskalkyler, dimensionering och kontrollberäkning av nya och befintliga...

Läs mer

Stationsprojektör

Vi söker dig som vill arbeta med stationsanläggningar för region- och stamnät, 10-400 kV. I arbetet ingår genomförande av förstudier, utredningar, kostnadskalkyler, dimensionering och kontrollberäkning av nya och befintliga...

Läs mer

Uppdragsledare för installation

Som uppdragsledare inom installation kommer du att leda och driva utredning och projektering i större uppdrag. I rollen ingår, förutom det tekniska ansvaret, att samordna, leda och fördela resurser...

Läs mer

fiberprojektör

Arbetsuppgifterna som fiberprojektör innebär att hämta tillstånd från markägare och myndigheter, ta fram materiallistor och kostnadskalkyler, samt sammanställa arbetsinstruktioner. Man utför även dokumentation och agerar även ofta projektledare. Vi...

Läs mer