Jönköping

Erik Sandquist

  • Kontor: 073-682 96 46
  • Mobil: 073-682 96 46
  • erik.sandquist@ikkab.se

Peter Vernersson

  • Kontor: 036 440 63 90
  • Mobil: 0728 56 34 37
  • Peter.Vernersson@ikkab.se

Fredrik Augustsson

Gruppchef Infrastruktur och Fastighet & Industri Jönköping och Växjö
  • Kontor: 0364406396
  • Mobil: 0704261360
  • fredrik.augustsson@ikkab.se

Tommy Andersson

  • Kontor: 0364-40 63 92
  • Mobil: 070-426 13 52
  • tommy.andersson@ikkab.se

Maria Pettersson

  • Kontor: 036-440 63 93
  • Mobil: 070-775 05 27
  • maria.pettersson@ikkab.se

Stellan Wulff

  • Kontor: 036-440 63 95
  • Mobil: 070-313 02 77
  • stellan.wulff@ikkab.se

Claes Gustavsson

  • Kontor: 036-440 63 94
  • Mobil: 070-313 08 32
  • claes.gustavsson@ikkab.se

Huvudkontor

Borås

  • Besök- och postadress:
  • Västerbrogatan 8
  • 503 30 Borås
  • Växel: 033 20 56 90
  • Fax: 033 20 56 99
  • info@ikkab.se

IKKAB
Organisationsnummer: 556713-7962

Etableringar

  • Göteborg
  • Besök- och postadress:
  • Kilsgatan 10
  • 411 04 Göteborg
  • Jönköping
  • Besök- och postadress:
  • Bultvägen 1
  • 553 02 Jönköping
  • Köping
  • Besök- och postadress:
  • Esplanaden 8
  • 731 30 Köping
  • Krylbo
  • Besök- och postadress:
  • Stationsgatan 8
  • 775 50 Krylbo
  • Stockholm
  • Besök- och postadress:
  • Hammarby Kajgata 12, 2tr
  • 120 30 Stockholm
  • Umeå
  • Besök- och postadress:
  • Storgatan 43
  • 903 26 Umeå
  • Uppsala
  • Besök- och postadress:
  • Kungsgatan 62, 2tr
  • 753 41 Uppsala
  • Västerås
  • Besök- och postadress:
  • Stansargränd 6
  • 721 30 Västerås
  • Växjö
  • Besök- och postadress:
  • Honnörsgatan 26
  • 352 36 Växjö

Lediga tjänster hos oss

Kraftledningsprojektör

Vi söker dig som vill arbeta med projektering, konstruktion, nätplanering, förstudier och utredningar av region- och stamledningar, 40-400 kV. Du leder ett eller flera projekt där du samtidigt representerar...

Läs mer

LIA-elever

IKKAB söker nu Sveriges vassaste YH/KY-student för LIA-praktik inom våra tjänsteområden installation och energi & elkraft. En praktik på IKKAB är en fantastisk möjlighet att få insyn i hur...

Läs mer

LIA-elever

IKKAB söker nu Sveriges vassaste YH/KY-student för LIA-praktik inom våra tjänsteområden installation och energi & elkraft. En praktik på IKKAB är en fantastisk möjlighet att få insyn i hur...

Läs mer

Kalkylator

Vi söker kalkylatorer inom el, tele, it och säkerhet. Ditt huvudansvar blir att ta fram mängdkalkyler åt kommuner, entreprenörer, fastighetsbolag osv. Vi ser helst att du har el-bakgrund, CAD-vana...

Läs mer