Stockholm

Anders Ekdahl

  • Kontor: 08 55 69 65 93
  • Mobil: 0704 26 13 47
  • anders.ekdahl@ikkab.se

Charbel Tunc

  • Kontor: 08 520 249 15
  • Mobil: 0735 58 72 05
  • charbel.tunc@ikkab.se

Carlos Ales

  • Kontor: 08-556 965 97
  • Mobil: 0737-36 26 45
  • carlos.ales@ikkab.se

Nijat Aliyev

  • Kontor: 08 556 965 92
  • Mobil: 0704 26 13 43
  • Nijat.Aliyev@ikkab.se

Adrian Bielewicz

  • Kontor: 08 556 965 89
  • Mobil: 0739 82 37 63
  • Adrian.Bielewicz@ikkab.se

Nina Asplund

  • Kontor: 08-556 965 81
  • Mobil: 0704-26 13 46
  • nina.asplund@ikkab.se

Martin Malik   

  • Kontor: 08-556 965 88
  • Mobil: 0704-26 13 44
  • martin.malik@ikkab.se

Daniel Norrström    

  • Kontor: 08-556 965 87
  • Mobil: 0704-26 13 42
  • daniel.norrstrom@ikkab.se

Mihai Tanase

  • Kontor: 08-556 965 84
  • Mobil: 0709-92 87 12 
  • mihai.tanase@ikkab.se

Tomas Höglund

  • Kontor: 08-556 965 83
  • Mobil: 0733-99 99 58
  • tomas.hoglund@ikkab.se

Lise-Lotte Eriksson

  • Kontor: 08-556 965 85
  • Mobil: 0734-22 86 85
  • lise-lotte.eriksson@ikkab.se

Paul Amos

Gruppchef Fastighet & Industri Stockholm & Uppsala
  • Kontor: 08-556 965 82
  • Mobil: 0708-14 42 23
  • paul.amos@ikkab.se

Huvudkontor

Borås

  • Besök- och postadress:
  • Västerbrogatan 8
  • 503 30 Borås
  • Växel: 033 20 56 90
  • Fax: 033 20 56 99
  • info@ikkab.se

IKKAB
Organisationsnummer: 556713-7962

Etableringar

  • Göteborg
  • Besök- och postadress:
  • Kilsgatan 10
  • 411 04 Göteborg
  • Jönköping
  • Besök- och postadress:
  • Bultvägen 1
  • 553 02 Jönköping
  • Köping
  • Besök- och postadress:
  • Esplanaden 8
  • 731 30 Köping
  • Krylbo
  • Besök- och postadress:
  • Stationsgatan 8
  • 775 50 Krylbo
  • Stockholm
  • Besök- och postadress:
  • Hammarby Kajgata 12, 2tr
  • 120 30 Stockholm
  • Trollhättan
  • Besök- och postadress:
  • Staveredsgatan 20
  • 461 31 Trollhättan
  • Umeå
  • Besök- och postadress:
  • Storgatan 43
  • 903 26 Umeå
  • Uppsala
  • Besök- och postadress:
  • Kungsgatan 62, 2tr
  • 753 41 Uppsala
  • Västerås
  • Besök- och postadress:
  • Stansargränd 6
  • 721 30 Västerås
  • Växjö
  • Besök- och postadress:
  • Honnörsgatan 26
  • 352 36 Växjö

Lediga tjänster hos oss

Uppdragsledare för installation

Som uppdragsledare inom installation kommer du att leda och driva utredning och projektering i större uppdrag. I rollen ingår, förutom det tekniska ansvaret, att samordna, leda och fördela resurser...

Läs mer

Beredare 0,4 – 40 kV

Arbetsuppgifterna består av beredning av elnät från 0,4 kV till 40 kV. Detta innebär att hämta tillstånd från markägare och myndigheter, ta fram materiallistor och kostnadskalkyler, samt sammanställa en...

Läs mer

Stationsprojektör

Vi söker dig som vill arbeta med stationsanläggningar för region- och stamnät, 10-400 kV. I arbetet ingår genomförande av förstudier, utredningar, kostnadskalkyler, dimensionering och kontrollberäkning av nya och befintliga...

Läs mer

Järnvägsingenjörer

Vill Du vara med att bygga upp och forma vår nya avdelning inom järnväg? Vi söker Dig med G.L.Ö.D och som har erfarenheter från något av teknikområdena el, signal...

Läs mer