Västerås

Per Sandgren

  • Kontor: 070-426 13 18
  • Mobil: 070-426 13 18

Anders Eriksson

  • Kontor: 070-350 64 68
  • Mobil: 070-350 64 68

Oscar Frankgard

  • Kontor: 021 475 81 03
  • Mobil: 0700 22 94 03
  • Oscar.frankgard@ikkab.se

Miran Handzar

  • Kontor: 021 471 35 88
  • Mobil: 0704 26 13 55
  • miran.handzar@ikkab.se

Johnny Pettersson

  • Kontor: 021 471 35 89
  • Mobil: 0737 63 39 59
  • johnny.pettersson@ikkab.se

Johan Byström

  • Kontor: 021 471 35 85
  • Mobil: 0704 26 13 40
  • Johan.bystrom@ikkab.se

Malin Lund

  • Kontor: 021 475 81 04
  • Mobil: 0704 26 13 35
  • malin.lund@ikkab.se

Tony Cano

  • Kontor: 021 471 35 81
  • Mobil: 0704 26 13 63
  • Tony.cano@ikkab.se

Ali Hussain

  • Kontor: 021 475 81 09
  • Mobil: 0704 26 13 19
  • ali.hussain@ikkab.se

Robert Johansson

  • Kontor: 021-471 35 84
  • Mobil: 070-426 13 54
  • robert.johansson@ikkab.se

Rasmus Holmström

  • Kontor: 021-471 35 83
  • Mobil: 073-201 50 20
  • rasmus.holmstrom@ikkab.se

Riad Obeid

  • Kontor: 090-10 55 90
  • Mobil: 070-426 13 17
  • riad.obeid@ikkab.se

Oscar Gantz

Gruppchef Fastighet & Industri Västerås, Köping & Avesta
  • Kontor: 021-475 81 07
  • Mobil: 070-426 13 16
  • oscar.gantz@ikkab.se

Jonny Pettersson

  • Kontor: 0292-77 99 50
  • Mobil: 070-313 43 37
  • jonny.pettersson@ikkab.se

Erik Nilsson

  • Kontor: 021-475 81 06
  • Mobil: 070-426 13 12
  • erik.nilsson@ikkab.se

Niklas Nilsson

  • Kontor: 021-471 35 80
  • Mobil: 070-426 13 33
  • niklas.nilsson@ikkab.se

Robert Svensson

  • Kontor: 021-475 81 01
  • Mobil: 070-426 13 15
  • robert.svensson@ikkab.se

Huvudkontor

Borås

  • Besök- och postadress:
  • Västerbrogatan 8
  • 503 30 Borås
  • Växel: 033 20 56 90
  • Fax: 033 20 56 99
  • info@ikkab.se

IKKAB
Organisationsnummer: 556713-7962

Etableringar

  • Göteborg
  • Besök- och postadress:
  • Kilsgatan 10
  • 411 04 Göteborg
  • Jönköping
  • Besök- och postadress:
  • Bultvägen 1
  • 553 02 Jönköping
  • Köping
  • Besök- och postadress:
  • Esplanaden 8
  • 731 30 Köping
  • Krylbo
  • Besök- och postadress:
  • Stationsgatan 8
  • 775 50 Krylbo
  • Stockholm
  • Besök- och postadress:
  • Hammarby Kajgata 12, 2tr
  • 120 30 Stockholm
  • Umeå
  • Besök- och postadress:
  • Storgatan 43
  • 903 26 Umeå
  • Uppsala
  • Besök- och postadress:
  • Kungsgatan 62, 2tr
  • 753 41 Uppsala
  • Västerås
  • Besök- och postadress:
  • Stansargränd 6
  • 721 30 Västerås
  • Växjö
  • Besök- och postadress:
  • Honnörsgatan 26
  • 352 36 Växjö

Lediga tjänster hos oss

Konstruktör installation

Arbetet innebär projektering och konstruktion åt kommuner, entreprenörer, fastighetsbolag osv. Du kommer att i första hand hjälpa uppdragsledare med att konstruera och projektera el i AutoCAD. Vi ser helst...

Läs mer

Kalkylator

Vi söker kalkylatorer inom el, tele, it och säkerhet. Ditt huvudansvar blir att ta fram mängdkalkyler åt kommuner, entreprenörer, fastighetsbolag osv. Vi ser helst att du har el-bakgrund, CAD-vana...

Läs mer

Kraftledningsprojektör

Vi söker dig som vill arbeta med projektering, konstruktion, nätplanering, förstudier och utredningar av region- och stamledningar, 40-400 kV. Du leder ett eller flera projekt där du samtidigt representerar...

Läs mer

Elkonstruktör stationer

Vi söker elkraftskonstruktörer för stationer inom följande områden: Ställverk, fördelningsstationer, nätstationer, transformatorer, kontrollutrustning och kopplingsutrustning . Vi söker dig som vill jobba med detaljkonstruktion av mellan- och högspänningsanläggningars kontrollutrustning...

Läs mer