Västerås

Tommy Sörensen

Gruppchef infrastruktur Västerås, Köping & Avesta
  • Kontor: 021-475 81 08
  • Mobil: 070-426 13 18
  • tommy.sorensen@ikkab.se

Anders Eriksson

  • Kontor: 070-350 64 68
  • Mobil: 070-350 64 68

Oscar Frankgard

  • Kontor: 021 475 81 03
  • Mobil: 0700 22 94 03
  • Oscar.frankgard@ikkab.se

Miran Handzar

  • Kontor: 021 471 35 88
  • Mobil: 0704 26 13 55
  • miran.handzar@ikkab.se

Johnny Pettersson

  • Kontor: 021 471 35 89
  • Mobil: 0737 63 39 59
  • johnny.pettersson@ikkab.se

Johan Byström

  • Kontor: 021 471 35 85
  • Mobil: 0704 26 13 40
  • Johan.bystrom@ikkab.se

Malin Lund

  • Kontor: 021 475 81 04
  • Mobil: 0704 26 13 35
  • malin.lund@ikkab.se

Tony Cano

  • Kontor: 021 471 35 81
  • Mobil: 0704 26 13 63
  • Tony.cano@ikkab.se

Ali Hussain

  • Kontor: 021 475 81 09
  • Mobil: 0704 26 13 19
  • ali.hussain@ikkab.se

Robert Johansson

  • Kontor: 021-475 81 00
  • Mobil: 070-426 13 54
  • robert.johansson@ikkab.se

Rasmus Holmström

  • Kontor: 021-471 35 83
  • Mobil: 073-201 50 20
  • rasmus.holmstrom@ikkab.se

Riad Obeid

  • Kontor: 090-10 55 90
  • Mobil: 070-426 13 17
  • riad.obeid@ikkab.se

Oscar Gantz

Gruppchef Fastighet & Industri Västerås, Köping & Avesta
  • Kontor: 021-475 81 07
  • Mobil: 070-426 13 16
  • oscar.gantz@ikkab.se

Jonny Pettersson

  • Kontor: 0292-77 99 50
  • Mobil: 070-313 43 37
  • jonny.pettersson@ikkab.se

Erik Nilsson

  • Kontor: 021-475 81 06
  • Mobil: 070-426 13 12
  • erik.nilsson@ikkab.se

Niklas Nilsson

  • Kontor: 021-471 35 80
  • Mobil: 070-426 13 33
  • niklas.nilsson@ikkab.se

Robert Svensson

  • Kontor: 021-475 81 01
  • Mobil: 070-426 13 15
  • robert.svensson@ikkab.se

Huvudkontor

Borås

  • Besök- och postadress:
  • Västerbrogatan 8
  • 503 30 Borås
  • Växel: 033 20 56 90
  • Fax: 033 20 56 99
  • info@ikkab.se

IKKAB
Organisationsnummer: 556713-7962

Etableringar

  • Göteborg
  • Besök- och postadress:
  • Kilsgatan 10
  • 411 04 Göteborg
  • Jönköping
  • Besök- och postadress:
  • Bultvägen 1
  • 553 02 Jönköping
  • Köping
  • Besök- och postadress:
  • Esplanaden 8
  • 731 30 Köping
  • Krylbo
  • Besök- och postadress:
  • Stationsgatan 8
  • 775 50 Krylbo
  • Stockholm
  • Besök- och postadress:
  • Hammarby Kajgata 12, 2tr
  • 120 30 Stockholm
  • Trollhättan
  • Besök- och postadress:
  • Staveredsgatan 20
  • 461 31 Trollhättan
  • Umeå
  • Besök- och postadress:
  • Storgatan 43
  • 903 26 Umeå
  • Uppsala
  • Besök- och postadress:
  • Kungsgatan 62, 2tr
  • 753 41 Uppsala
  • Västerås
  • Besök- och postadress:
  • Stansargränd 6
  • 721 30 Västerås
  • Växjö
  • Besök- och postadress:
  • Honnörsgatan 26
  • 352 36 Växjö

Lediga tjänster hos oss

Fiberprojektör

Arbetsuppgifterna som fiberprojektör innebär att hämta tillstånd från markägare och myndigheter, ta fram materiallistor och kostnadskalkyler, samt sammanställa arbetsinstruktioner. Man utför även dokumentation och agerar även ofta projektledare. Vi...

Läs mer

Järnvägsingenjörer

Vill Du vara med att bygga upp och forma vår nya avdelning inom järnväg? Vi söker Dig med G.L.Ö.D och som har erfarenheter från något av teknikområdena el, signal...

Läs mer

Järnvägsingenjörer

Vill Du vara med att bygga upp och forma vår nya avdelning inom järnväg? Vi söker Dig med G.L.Ö.D och som har erfarenheter från något av teknikområdena el, signal...

Läs mer

Järnvägsingenjörer

Vill Du vara med att bygga upp och forma vår nya avdelning inom järnväg? Vi söker Dig med G.L.Ö.D och som har erfarenheter från något av teknikområdena el, signal...

Läs mer